O nas

Stanowski
Stein Aus Polen Sp. z o.o.

Stanowski Stein Aus Polen – to nowa świeża marka z długoletnim doświadczeniem w branży. Firma została założona przez właścicieli dwóch firm, którzy od 1990 roku zajmowali się produkcją i handlem kamienia naturalnego, a także transportem krajowym i międzynarodowym. To firma rodzinna, prowadzona od dwóch pokoleń. Nasza firma istnieje na rynku nieprzerwanie od 27 lat. W 2017 roku utworzyliśmy nową spółkę pod szyldem Stanowski Stein Aus Polen Sp.z o.o. Od 1990 r. rozwijaliśmy firmę transportową w kraju i Europie Zachodniej. Natomiast od 2005 roku zajmujemy się sprzedażą hurtową kamienia naturalnego. W roku 2016 zmieniliśmy siedzibę firmy i zajmujemy się również produkcją elementów z kamienia naturalnego. Oferujemy szeroką gamę produktów w dobrych cenach. Stawiamy na TERMINOWOŚĆ, SKUTECZNOŚĆ i NIEZAWODNOŚĆ.

 

Zapraszamy do współpracy!

Współpraca

Proponujemy swoim klientom współpracę w zakresie usług transportowych, z naszą firmą matką PPHU Usługi Transportowe Zdzisław Stanowski.
Zachęcamy również do współpracy z firmą, która zajmuje się realizacją robót budowlanych przy użyciu kamienia z naszej produkcji DOMPOL.

Rogoźnica
ul. Ofiar Gross-Rosen 31A, 58-150 Strzegom